Sala VIP to niewielka, bardzo kameralna sala, która poprzez swój układ i wnętrze tworzy idealne miejsce na spotkania biznesowe, małe przyjęcia oraz może pełnić funkcję jako dodatkowasala vip - kameralna sala zgierz sala do wynajęcia, podczas imprez organizowanych na Sali Balowej.

Klimatyczna sala dla VIPów

Nasza Sala VIP przeznaczona jest do organizacji niewielkich imprez okolicznościowych oraz spotkań integracyjnych. Mieści ona do maksymalnie 20 osób. Często spotykają się tutaj przedstawiciele lokalnych Władz Miasta, biznesmeni oraz przedsiębiorcy, by w spokoju móc omówić bieżące sprawy.  Istnieje również możliwość zorganizowania tu niewielkich przyjęć (do 15-20 osób). Sala VIP Hotelu Diament to jedyna zamykana przestrzeń w naszym obiekcie w Zgierzu. Dzięki temu jest tam bardzo spokojnie, cicho i przytulnie oraz możemy być pewni, że nikt nie będzie nam przeszkadzał. Dodatkowo, po spotkaniu lub w trakcie mogą Państwo zasmakować w restauracji, słynącej z przepysznej tradycyjnej kuchni i Pierogarni, zlokalizowanych w naszym obiekcie.

Dla kogo Sala VIP w Zgierzu?

Jeśli szukają Państwo spokoju, wyciszenia i miejsca, gdzie nikt ani nic nie będzie zakłócało organizowanych spotkań dla kilku osób, gdzie w spokoju można omówić ważne czy poufne informacje, to nasza Sala Vip, to doskonałe miejsce do tego rodzaju okoliczności. Oferujemy zaufaną obsługę, wyposażenie oraz szeroki wybór menu prosto z naszej restauracji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji.

Zapraszamy do obejrzenia również sali na przyjęcia okolicznościowe Sali Białej oraz Hotelu Diament.

Loading