Hotel w Zgierzu

Poznaj uroki naszego Hotelu Diament – najpiękniejszego miejsca noclegowego w okolicach Łodzi.

Hotel Diament ** czynny jest 24h na dobę przez cały rok. Posiadamy 14 pokoi dwuosobowych oraz 2 pokoje jednoosobowe. Oferujemy same noclegi, a także noclegi ze śniadaniami. Gościom nocującym w hotelu oferujemy możliwość zjedzenia pysznego posiłku w naszej restauracji. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i ofertą hotelu w Zgierzu.

Cennik Hotelu Diament w Zgierzu:

Chcemy, aby nasi goście czuli się tutaj jak w domu, dlatego posiadamy szeroki wybór pokojów z kompleksowym wyposażeniem – pokój dwuosobowy – 160 zł/pokój, a pokoj jednoosobowy – 120 zł/pokój.  Oferujemy niepowtarzalny klimat wnętrz. Zapewniamy duży komfort i doskonałe warunki do wypoczynku.

Poznaj ofertę naszego hotelu:

  • Gwarantujemy romantyczny apartament dla nowożeńców – gratis!
  • Możliwość wykupienia śniadania – 15 zł / os.
  • Restauracje z polskimi smakami
  • Duży parking dla gości hotelu w Zgierzu
  • Bezpłatny internet WiFi w pokojach
  • Nowoczesne TV w każdym pokoju
  • W pobliżu las i kompleks rekreacyjny Malinka
  • Miłą i pomocną obsługę

Na co zwrócić uwagę rezerwując nocleg w naszym Hotelu Diament?

Poszukiwanie Hotelu to nie lada problem dla wielu osób. Niezależnie czy planujemy wycieczkę do Łodzi lub okolic, czy też chcemy odpocząć po weselnych tańcach, powinniśmy wybrać hotel z dobrą lokalizacją, wygodnymi pokojami i kompleksowa obsługą. Dlatego oferujemy swoich gościom nie tylko możliwość noclegu, zorganizowania spotkania biznesowego czy przyjęcia weselnego, ale również zasmakowanie polskich smaków w naszej restauracji. Obiekt mieści się w Zgierzu tuż na trasie Zgierz-Kutno, zaledwie kilka kilometrów od zjazdu z autostrady A2. Ta dogodna lokalizacja sprawia, ze nasz hotel jest często wybierany przez mieszkańców województwa łódzkiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hotelu w Zgierzu oraz kontakt telefoniczny w sprawie odpowiedzi na szczegółowe pytania lub rezerwacji.

Loading