Sala Kryształowa Zgierz

Piękna sala weselna w Zgierzu przeznaczona do realizacji przyjęć do 250 osób, a także szkoleń i konferencji.

Nazwa „Sala Kryształowa” nie jest przypadkowa.

Sala Kryształowa zgierz

W centralnym bowiem miejscu sali zawieszony jest kryształowy, robiący wrażenie żyrandol. Cały klimat sali utrzymany jest w stylistyce kryształowej. Sala posiada doskonałą akustykę, co chwalą sobie zespoły muzyczne u nas występujące. Od 8 lat organizowane są tu duże wesela, chrzciny, komunie oraz imprezy okolicznościowe dla mieszkańców Zgierza, Łodzi i okolic.

Sala Kryształowa to jedna z największych sal weselnych. Została oddana do użytku w 2010 roku i  jest jedną z największych oraz najpiękniejszych w województwie łódzkim. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu pełnego komfortu podczas przyjęcia weselnego.

Sala Kryształowa w Zgierzu – udogodnienia:

Potrafi pomieścić gości w liczbie nawet 250 osób przy zachowaniu dużej przestrzeni do tańczenia. W zależności od liczby gości dostosowana jest również liczba i ułożenie stołów weselnych, tak aby zachować optymalny komfort dla wszystkich gości. Sala Kryształowa przeznaczona jest do kompleksowej organizacji imprez takich jak: wesela na wiele osób, chrzciny, komunie, stypy, bankiety a także szkolenia i konferencje. Cały obiekt dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcia naszych gości były wyjątkowe i na najwyższym poziomie, bez niespodzianek.

Sala weselna Kryształowa zaprasza Państwa do naszego Hotelu Diament, restauracji, bądź do kontaktu w sprawie zapoznania się z naszą ofertą imprez okolicznościowych na Sali Białej. Napisz do nas i sprawdź wolne terminy. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy także na salakrysztalowa.com.pl

Loading