Sala Biała mieści się w Zgierzu i stanowi część całego obiektu bankietowego. Położona jest tuż przy naszej restauracji. Przeznaczona jest do organizacji imprez okolicznościowych do kilkunastu osób, jak chrzciny, komunie, urodziny, zaręczyny, imieniny, 18-stki, rocznice oraz mniejsze przyjęcia. Zapewnia kameralny charakter zachowując wysoki standard wykończenia, a także obsługi.sala biała

Sala Biała w Zgierzu – charakterystyka

Jej cechą charakterystyczna jest białe, subtelne wnętrze. Wyposażona została w klimatyzację, agregat prądotwórczy oraz szeroki wybór menu, który możemy dostosować do potrzeb klienta. Sąsiedztwo restauracji sprawia, ze jest ona często wykorzystywana do bankietów lub małych wesel. To bardziej kameralna sala, którą cenią sobie osoby, organizujące mniej liczne imprezy.

Oferujemy możliwość zorganizowania zarówno małych, kameralnych uroczystości, jak również większych przyjęć połączonych z parkietem i oprawą muzyczną.

Sala mieści 50 osób w zależności od ułożenia stołów i zapewnia elegancki, kameralny charakter zachowując wysoki standard obsługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc na przyjęcia okolicznościowe w Sali Białej oraz noclegu w Hotelu Diament.

Loading