Sala Brylantowa w Zgierzu

Zjawiskowa sala bankietowo-weselna przeznaczona do realizacji przyjęć do 180 osób, a także szkoleń i konferencji.

Druga sala – „Sala Brylantowa

sala brylantowa zgierz

utrzymana jest w odcieniach złota i beżu, co podkreśla jej dostojny i elegancki charakter. Piękne żyrandole, ozdobne kolumny, podświetlany sufit, błyszcząca podłoga decydują o unikalnym klimacie obiektu. Całość uzupełni wyśmienita akustyka. Ustawienie stołów dostosowujemy do życzenia i potrzeb Pary Młodej.

Krótka historia Sali Brylantowej

Sala Brylantowa została otwarta w 2013 r i przeznaczona jest do organizacji imprez do 170 osób. Odbywają się tutaj wesela, a także mniejsze imprezy takie jak wesela, chrzciny, komunie, stypy, bankiety. Odpowiednie ułożenie stołów zapewnia optymalny balans pomiędzy przestrzenią przeznaczoną do konsumpcji, a wolną powierzchnią taneczną czy dla rozmów.

Obiekt przeznaczony jest do średniej wielkości wesel, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasza sala weselna w Zgierzu służyła jako miejsca spotkań biznesowych, szkolenia czy konferencji.

Sala Brylantowa to idealne miejsce na wesele w Zgierzu, ponieważ:

Posiadamy bardzo duży parking, restaurację z polskimi daniami, możliwość noclegu w Hotelu Diament oraz dobra lokalizację. Nasza obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Szczególnie zachęcamy do obejrzenia nieprzeciętnego wnętrza Sali Brylantowej na zdjęciach poniżej lub odwiedzając nas osobiście. Jeśli interesuje Cię większa sala weselna – zobacz Salę Kryształową.

Loading